Pim Bossink en Juliette Harmsen winnen individueel schoolschaakkampioenschap

Op woensdagmiddag 11 maart 2020 vond het individueel schoolschaakkampioenschap van de gemeente Hellendoorn plaats in wijkgebouw De Brake.
Bij dit kampioenschap gaat het om de beste individuele schaker van de gemeente Hellendoorn. En wel om de beste jongen en het beste meisje.
In totaal deden 23 kinderen mee. Het was een spannende strijd zowel bij de jongens als de meisjes.

Bij de jongens werd Pim Bossink eerste, Sylvan Trenning werd tweede en Torben Heetkamp werd derde.

Bij de meisjes was het spannend tot de laatste ronde. In een snelschaakpartij van vijf minuten was Juliette Harmsen de beste.
Zij versloeg Helen Schroder. Katinka Schroder werd derde.

Voor meer foto’s kijk in het fotoalbum bij Schoolschaken.

De eindstand:

NrNaamGspGwRmVlByePuntenWrstSBgr
1Pim Bossink761006,52926,3
2Silvan Trenning65011633,524,3
3Torben Heetkamp751105,53122,3
4Keano Bosch733104,52715,8
5Titus Postma741204,52714,3
6Juliette Harmsen74030431,514
7Helen Schroder73220428,513,8
8Jendro Vloedgraven74030427,511,5
9Joris Temmink7403042410
10Taylor Pezy74030420,59
11Daan Slettenhaar731303,52311,5
12Siem Heuver731303,5238,3
13Brandon Timpers621313,521,57,5
14Tim Kramer621313,519,56,5
15Timo Mulder7223032910,3
16Stan Claassen73040324,57,5
17Katinka Schroder620413233,8
18Sep Wilms62041322,56,8
19David v Coeverden72230321,57
20Teun Heuver713302,5217,3
21Niek Gerritsen611412,518,52,8
22Damien Baan720502193,5
23Wout Leushuis600611180,3

Bob Faber

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *