Daltonschool Reggewinde weer oppermachtig bij het schoolschaaktoernooi

Op woensdagmiddag 29 januari 2020 vond het schoolschaakkampioenschap van de gemeente Hellendoorn plaats in wijkgebouw De Brake.
In totaal deden 14 teams mee. Ieder team bestaat uit 4 kinderen. Kortom het was een drukte van belang.
De winnaar werd de Daltonschool Reggewinde 1, Hellendoorn. Daltonschool Reggewinde, Hellendoorn 2 werd tweede en school Meander behaalde de derde plaats. De overmacht van Daltonschool Reggewinde was overduidelijk. Maar liefst vier bekers gingen naar het dorp Hellendoorn.
Torben Heetkamp werd de beste jongen van het toernooi. Juliette Harmsen, ook leerling van Daltonschool O.B.S. Reggewinde, Hellendoorn was het beste meisje.
De eerste drie scholen plaatsten zich voor het Overijssels Schoolkampioenschap, dat op zaterdag 14 maart plaatsvindt in Hengelo.

De foto’s zijn te vinden  in ons foto-album <klik hier>

De eindstand:

EindstandNaamWinstRemiseVerlorenScoreWrstSBgr
1Reggewinde 17007114.0112.5
2Reggewinde 26016112.071.5
3Meander4124.5120.059.5
4De Veenbrug 23224126.052.3
5De Rietslenke 24034102.038.0
6Op Weg 13133.5102.032.5
7De Wingerd 13133.5102.027.0
8De Veenbrug1304398.032.3
9De Rietslenke 1223392.036.0
10Sint Sebastian 1223378.030.5
11Sint Sebastian 2223378.025.0
12De Wingerd 21142.588.027.0
13Op Weg 21151.578.018.0
14De Wingerd 30160.582.013.5

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *