ENO viertal 2 – Borne V3 2,5 – 1,5

Op maandag 4 december mochten wij tegen de koploper spelen in de 4e klasse C van de viertallencompetitie. De heren van Borne 3 was de tegenstander. Het werd een mooie avond.

Jan Willem bracht deze avond de overwinning.  Eigenlijk was het een foutenfestival tegen Borne. Chris won de Dame van zijn tegenstander, nadat hij in eerste instantie zijn paard moest geven. Sander speelde een degelijke remise. Ondergetekende verloor na een mooie zet van zijn tegenstander een paard. De remise was net niet te halen, want mijn tegenstander had een sterke loper.

Toen moest Jan Willem de overwinning binnen slepen en dat deed hij uitstekend. Zijn tegenstander gaf een toren weg. Toen moest Jan Willem het precies uitspelen en dat deed hij vervolgens. Hij hield het hoofd koel en dat betekende een krappe overwinning.

Het leuke in deze poule is, dat iedereen aan elkaar gewaagd is in deze competitie, waarin we elkaar twee keer ontmoeten.

Klik hier voor de actuele stand en de persoonlijke uitslagen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *