Herman Keizertrofee

De Herman Keizertrofee is dit seizoen gespeeld op 30 oktober 2023.

Bij de Herman Keizertrofee is het speeltempo 10 minuten per persoon per partij.
Het toernooi is vernoemd naar ons lid van verdienste Herman Keizer.

NrNameScoreWPSBPSrat.TPRW-We
1.Etiën Alssema8.046.038.5040.020852191+0.98
2.Johan op den Dries7.548.039.5042.520812111+0.52
3.Guy Bielderman7.045.029.5030.021252071-0.30
4.Marco Lamers6.039.526.0023.016311711+0.94
5.Niels Voortman5.044.517.5024.018391809-0.23
6.Peter de Noord4.545.514.7526.517221706-0.28
Thijs Kampman4.548.519.7528.516411736+0.99
Herman Keizer4.536.512.2521.016391487-1.58
Amir Trejic4.550.024.2527.515531745+1.91
Eric Klaasen4.532.012.0018.514231527+1.11
11.Dennie Klink4.040.011.7522.018381642-2.03
Daan Willems4.050.518.7523.015371695+1.58
Rachel op den Dries4.036.58.2518.012771347+0.45
14.Dick Poffers3.534.57.5015.014241398-0.43
15.Rob Hegeman3.041.517.7518.016121625+0.09
16.Wim Brinkhuis2.534.05.0013.515201350-1.96
17.Sander Lamers2.026.04.257.011891110-0.68
18.Henk Meijer1.030.50.256.01000586-1.08