Herman Keizertrofee 2019/2020

Op maandag 24 februari 2020 heeft schaakvereniging ENO haar jaarlijkse snelschaaktoernooi gehouden om de Herman Keizertrofee. Dit is jaar het snelschaaktoernooi gewonnen door Adriaan Poffers met 8,5 uit 9.  Adriaan moest alleen een half puntje afstaan aan Etiën Alssema. Johan op den Dries is tweede geworden en 3e Etiën Alssema.

NrNameRatingScoreWPSB
1Adriaan Poffers21158.545.042
2Johan op den Dries2135846.037.5
3Eti?n Alssema1873748.032.75
4Goswin Zeeman1890648.025.5
5Dennie Klink1815547.018.25
6Amir Trejic15724.543.015
7Marco Lamers17154.541.515
8Niels Voortman1737447.013
9Wim Brinkhuis1479439.510
10Thijs Beene1000433.59.5
11Freek de Goede1679430.09.5
12Peter de Noord16913.541.510.75
13Harry Doktor16113.537.57.75
14Herman Keizer16683.535.07.5
15Jan W van Kampen1073133.01
16Chris Bos1000132.03.5
Winnaar en naamgever
Links de winnaar Adriaan Poffers en rechts de naamgever van het snelschaaktoernooi.